Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Akademia MKS Lublin

 

 

MKS Lublin zaprasza serdecznie dzieci i młodzież do uprawiania piłki ręcznej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Dołączcie do naszej biało-zielonej rodziny!

Uczymy nie tylko podstaw najpiękniejszej dyscypliny sportowej wymyślonej przez człowieka, ale przede wszystkim dbamy o harmonijny rozwój młodzieży, wpajając im wartości fair-play, ucząc współzawodnictwa, współpracy i odpowiedzialności. Piłka ręczna jest jednym z trzech najpopularniejszych sportów drużynowych w Polsce, ale uprawiają ją tylko wybrane osoby. Bądź jedną z nich! Bądź wyjątkowy!

Zapewniamy znakomitą, doświadczoną kadrę fachowców, komfortowe warunki szkolenia oraz niezapomnianą atmosferę.

Oferujemy treningi m.in. pod okiem byłych zawodniczek pierwszego zespołu MKS  Lublin, 20-krotnych złotych medalistek mistrzostw Polski, darmowy wstęp na wszystkie mecze mistrzyń, „dziecięcą eskortę”, czyli możliwość wyprowadzania zawodniczek do prezentacji przedmeczowych oraz stroje do gry.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana szóstka szkoleniowców. Głównym celem projektu jest stworzenie zaplecza dla pierwszego zespołu MKS Lublin, a także popularyzacja piłki ręcznej oraz zdrowego, sportowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Osobami odpowiedzialnymi za projekt naszej klubowej piramidy szkoleniowej są Monika Marzec (502 510 977) oraz Sabina Włodek (502 396 677), czyli legendy lubelskiej piłki ręcznej, które świeciły triumfy w barwach MKS-u zarówno jako zawodniczki, jak i trenerki pierwszego zespołu.

 

Aby zgłosić dziecko na zajęcia należy wypełnić KWESTIONARIUSZ ZAWODNIKA oraz DEKLARACJĘ AKADEMII (pliki do pobrania poniżej).

 

Podpisane dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adresy m.marzec@mks.lublin.pl lub s.wlodek@mks.lublin.pl, bądź można dostarczyć osobiście na zajęcia.

 

AKADEMIA MKS LUBLIN

Koordynator grup młodzieżowych:

Sabina Włodek, E-MAIL: s.wlodek@mks.lublin.pl, TEL: 502 396 677.




AKADEMIA ROCZNIK 2013 – TRENERKA IWONA GAJOWIAK (603-418-805)

Poniedziałek – ZS nr 12 Sławinkowska  godz. 18.30 – 19.30
Środa - SP 58 Berylowa 7 godz. 18.00 – 19.00 

AKADEMIA ROCZNIK 2012-2014 (GRUPA NABOROWA) – TRENERKA IWONA PAJDOSZ (607-287-540)

Poniedziałek – ZS nr 12 Sławinkowska  godz. 19.30 – 20.30 (zajęcia rozpoczną się w październiku)
Czwartek - ZS nr 12 Sławinkowska  godz. 17.30 – 18.30 (zajęcia rozpoczną się w październiku)

 AKADEMIA ROCZNIK 2014 – TRENERKA KATARZYNA SUSZEK (783-470-032)

Poniedziałek – ZS nr 12 Sławinkowska  godz. 17.30 – 18.30
Środa: ZS nr 5 Elsnera godz. 18.00 – 19.00

AKADEMIA ROCZNIK 2015 – TRENERKA KATARZYNA SUSZEK (783-470-032)

Czwartek - ZS nr 12 Sławinkowska  godz. 18.00 – 19.00
Piątek - Plażowa 9 godz. 17.00 – 18.00

AKADEMIA ROCZNIK 2015/2016 (GRUPA NABOROWA) (zajęcia rozpoczną się w październiku)

Poniedziałek - Plażowa 9 godz. 17.00 – 18.00
Środa - Plażowa 9 godz. 17.00 – 18.00

 

Tel trenerów:

STEC IWONA - 511-711-343

IWONA PAJDOSZ - 607-287-540

SUSZEK KATARZYNA - 783-470-032

ROLA MAŁGORZATA - 732-648-912

ALEKSANDROWICZ BEATA - 501-607-207

BRACŁAW WOJCIECH - 601-396-463

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Opłaty za zajęcia należy dokonywać na konto klubowe:

DANE KLUBU:

SPR LUBLIN S.S.A., UL.KAZIMIERZA WILEKIEGO 8, 20-611 LUBLIN

KONTO BANKOWE:  15 1050 1953 1000 0090 8009 4338

TYTUŁEM – SKŁADKA ZA MIESIĄC........../IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA/GRUPA

 




 

Następny mecz

Tabela

Lp.NazwaMeczePunkty
1.MKS FunFloor Lublin39
2.KPR Gminy Kobierzyce39
3.KGHM Zagłębie Lubin26
4.MKS PR URBIS Gniezno26
5.Handball JKS Jarosław34
6.MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski33
7.Galiczanka Lwów33
8.Młyny Stoisław Koszalin22
9.EKS Start Elbląg30
10.SWWS Energa Szczypiorno Kalisz30

Kalendarz wydarzeń

2023-10-31

MKS FunFloor Lublin - KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2023-10-20

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2023-10-07

MKS FunFloor Lublin - Młyny Stoisław Koszalin (godz. 18:00)

2023-10-04

EKS Start Elbląg - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2023-09-30

MKS URBIS Gniezno - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2023-09-24

MKS FunFloor Lublin - Handball JKS Jarosław (godz. --:--)

2023-09-17

AWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS FunFloor Lublin (godz. 16:00)

2023-09-12

MKS FunFloor Lublin - Galiczanka Lwów (godz. 18:00)

2023-09-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Lublin (godz. --:--)

2023-08-27

Thüringer HC - MKS FunFloor Lublin (godz. 15:00)

2023-08-26

Thüringer HC - MKS FunFloor Lublin (godz. 19:00)

2023-08-20

I Memoriał Edwarda Jankowskiego vs. Iuventa Michalovce (godz. 12:00)

2023-08-19

I Memoriał Edwarda Jankowskiego vs. MKS PR Urbis Gniezno (godz. 16:00)

2023-08-18

I Memoriał Edwarda Jankowskiego vs. CS Minaur Baia Mare (godz. 16:00)

2023-08-13

Turniej Słowacja vs. Galicznka Lwów (godz. 13:30)

2023-08-12

Turniej Słowacja vs. DHC Slavia Praga (godz. 15:45)

2023-08-11

Turniej Słowacja vs. Alba Fehervar (godz. 10:30)

2023-08-10

Turniej Słowacja vs. MSK Iuventa (godz. 18:00)

2023-08-06

Turniej Rumunia vs. Minaur Youth (godz. 11:00)

2023-08-05

Turniej Rumunia vs. CS Minaur Baia Mare (godz. 12:00)

2023-08-04

Turniej Rumunia vs. Corona Brasov (godz. 9:30)

2023-08-04

Turniej Rumunia vs. HC Zalău (godz. 15:00)

2023-05-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin (godz. 16:00)

2023-05-10

MKS FunFloor Lublin - MKS Zagłębie Lubin (godz. 18:15)

2023-05-05

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2023-04-26

MKS FunFloor Lublin - Galiczanka Lwów (godz. 18:30)

2023-04-19

Eurobud JKS Jarosław - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:15)

2023-04-14

MKS FunFloor Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2023-04-02

MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin (godz. 15:30)

2023-03-25

MKS FunFloor Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 13:15)

2023-03-19

Galiczanka Lwów - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2023-03-12

MKS FunFloor Lublin - EUROBUD JKS Jarosław (godz. 17:00)

2023-03-10

MKS FunFloor Lublin - EUROBUD JKS Jarosław (1/4 PGNiG Pucharu Polski) (godz. 18:00)

2023-02-25

KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin (godz. 13:00)

2023-02-19

EKS Start Elbląg - MKS FunFloor Lublin (godz. 15:00)

2023-02-12

MKS FunFloor Lublin - MKS PR URBIS Gniezno (godz. 17:00)

2023-02-09

MKS FunFloor Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 19:00)

2023-02-03

MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2023-01-28

KPR Ruch Chorzów - MKS FunFloor Lublin (godz. 20:00)

2023-01-21

MKS FunFloor Lublin - Młyny Stoisław Koszalin (godz. 18:00)

2023-01-07

Galiczanka Lwów - MKS FunFloor Lublin (godz. 20:00)

2022-12-18

EUROBUD JKS Jarosław - MKS FunFloor Lublin (godz. 14:00)

2022-12-10

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Lublin (godz. 17:00)

2022-12-03

MKS FunFloor Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2022-11-26

MKS PR URBIS Gniezno - MKS FunFloor Lublin (godz. 16:00)

2022-11-20

Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin (godz. 16:00)

2022-10-20

MKS FunFloor Lublin - MKS Zagłębie Lubin (godz. 17:30)

2022-10-15

Siofok KC - MKS FunFloor Lublin (godz. 18:00)

2022-10-11

MKS FunFloor Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2022-10-08

MKS FunFloor Lublin - Siofok KC (godz. 18:00)

2022-09-22

MKS FunFloor Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:45)

2022-09-14

MKS FunFloor Lublin - Galiczanka Lwów (godz. 18:00)

2022-09-09

MKS FunFloor Lublin - EUROBUD JKS Jarosław (godz. 17:00)

2022-08-31

MKS FunFloor Lublin - AZS UMCS Lublin (godz. 17:30)

2022-08-30

Międzynarodowy Handball Camp (godz. 17:00)

2022-08-20

Turniej Piotrków Trybunalski (godz. --:--)

2022-08-19

Turniej Piotrków Trybunalski (godz. --:--)

2022-08-14

MKS FunFloor Perła Lublin - CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud (Turniej Most) (godz. 10:00)

2022-08-13

MKS FunFloor Perła Lublin - Thüringer Handball Club (Turniej Most) (godz. 17:30)

2022-08-12

DHK Baník Most - MKS FunFloor Perła Lublin (Turniej Most) (godz. 17:30)

2022-08-07

MKS FunFloor Perła Lublin - Iuventa Michalovce (Turniej Lublin) (godz. 12:00)

2022-08-06

Iuventa Michalovce - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (Turniej Lublin) (godz. 16:00)

2022-08-05

MKS FunFloor Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (Turniej Lublin ) (godz. 18:00)

2022-05-21

MKS FunFloor Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 16:00)

2022-05-14

MKS FunFloor Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 16:00)

2022-05-07

MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 14:45)

2022-04-29

MKS FunFloor Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 17:30)

2022-04-14

MKS FunFloor Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (1/2 PP) (godz. 16:00)

2022-04-09

Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 16:00)

2022-04-02

MKS FunFloor Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław (godz. 15:00)

2022-03-25

MKS FunFloor Perła Lublin - Suzuki Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2022-03-18

EKS Start Elbląg - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 17:00)

2022-03-12

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 17:30)

2022-02-26

MKS FunFloor Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin (godz. 17:30)

2022-02-18

KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 18:15)

2022-02-12

MKS FunFloor Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin (godz. 18:00)

2022-02-06

EUROBUD JKS Jarosław - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 17:00)

2022-01-28

Suzuki Korona Handball Kielce - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 19:30)

2022-01-23

MKS FunFloor Perła Lubin - EKS Start Elbląg (godz. 17:00)

2022-01-16

MKS FunFloor Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17:00)

2022-01-05

MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 17:30)

2021-11-20

MKS FunFloor Perła Lublin - RK Lokomotiva Zagreb (godz. 16:00)

2021-11-17

MKS FunFloor Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:30)

2021-11-13

RK Lokomotiva Zagreb - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 18:00)

2021-11-10

Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 17:30)

2021-11-06

MKS FunFloor Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 16:00)

2021-10-31

MKS FunFloor Perła Lublin - Suzuki Korona Handball Kielce (godz. 18:30)

2021-10-27

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 18:00)

2021-10-24

EKS Start Elbląg - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 17:00)

2021-10-17

MKS FunFloor Perła Lublin - ZRK Bjelovar (godz. 16:00)

2021-10-16

MKS FunFloor Perła Lublin - ZRK Bjelovar (godz. 16:00)

2021-09-08

Suzuki Korona Handball Kielce - MKS FunFloor Perła Lublin (godz. 20:30)

2021-08-21

Turniej Kielce (godz. --:--)

2021-08-20

Turniej Kielce (godz. --:--)

2021-08-15

,,Porcelain CUP'' Most-Czechy (godz. --:--)

2021-08-14

,,Porcelain CUP'' Most-Czechy (godz. --:--)

2021-08-13

,,Porcelain CUP'' Most-Czechy (godz. --:--)

2021-08-07

XXXI MEMORIAŁOWY TURNIEJ IM. JANA OLSZÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAZISKA GÓRNE (godz. --:--)

2021-08-06

XXXI MEMORIAŁOWY TURNIEJ IM. JANA OLSZÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAZISKA GÓRNE (godz. --:--)

2021-06-04

Finał Pucharu Polski: MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:30)

2021-05-30

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 17:15)

2021-05-21

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:15)

2021-05-12

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2021-05-07

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 17:00)

2021-05-01

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 16:30)

2021-04-28

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2021-04-24

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 16:00)

2021-04-10

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 14:15)

2021-03-28

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin (godz. 14:00)

2021-03-24

Półfinał Pucharu Polski: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2021-03-13

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2021-03-06

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 16:00)

2021-03-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:30)

2021-02-26

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2021-02-21

EHF European League: Handball Club Lada - MKS Perła Lublin (godz. 14:00)

2021-02-15

EHF European League: MKS Perła Lublin - Kastamonu Belediyesi GSK (godz. 17:00)

2021-02-11

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2021-02-07

EHF European League: Nantes Atlantique Handball - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2021-02-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 17:00)

2021-01-30

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2021-01-26

MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin (godz. 18:00)

2021-01-23

EHF European League: MKS Perla Lublin - Nantes Atlantique Handball (godz. 16:00)

2021-01-20

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2021-01-17

EHF European League: MKS Perla Lublin - Handball Club Lada (godz. 16:00)

2021-01-13

MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:00)

2021-01-09

EHF European League: Kastamonu Belediyesi GSK - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2021-01-03

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-12-30

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-10-24

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 12:20)

2020-10-16

Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-10-10

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg

2020-09-25

KPR Gm. Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-09-09

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18:00)

2020-08-27

Sparing: MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 16:30)

2020-08-08

Ekogwarancja Cup w Lublinie: MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce (godz. 18:30)

2020-08-07

Ekogwarancja Cup w Lublinie: Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2020-08-04

Sparing: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 17:00)

2020-07-31

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-30

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-29

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-28

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-27

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-26

Zgrupowanie w Szczyrku

2020-07-14

Start okresu przygotowawczego

2020-03-13

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2020-03-10

Puchar Polski - półfinał. Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin

2020-03-07

KPR Gminy Kobierzyce-MKS Perła Lublin (godz. 12:45)

2020-02-27

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2020-02-22

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin

2020-02-15

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2020-02-02

CS Gloria 2018 Bistrita - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2020-01-30

Młyny Stoisław Koszalin- MKS Perła Lublin

2020-01-23

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

2020-01-18

EHF CUP Erd – MKS Perla Lublin (godz. 19.00)

2020-01-11

Odense Handbold – MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2020-01-08

Eurobud JKS Jarosław - MKS Perła Lublin

2020-01-05

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita - Nasaud (godz. 17.00)

2020-01-03

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 17.00)

2019-12-29

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-12-28

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej

2019-11-17

Teeam Esbjerg - MKS Perła Lublin (godz. 15.10)

2019-11-13

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2019-11-09

MKS Perła Lublin -Rostov-Don (EHF Champions League) (godz. 18.30)

2019-10-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-19

CSM Bukareszt - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 17.30)

2019-10-15

MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (godz. 18.00)

2019-10-12

MKS Perła Lublin - Team Esbjerg (EHF Champions League) (godz. 18.00)

2019-10-09

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-10-05

Rostov-Don - MKS Perła Lublin (EHF Champions League) (godz. 16.00)

2019-09-18

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18.00)

2019-09-14

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 20.00)

2019-09-08

MKS Perła Lublin - Piłka Ręczna Koszalin (godz. 17.00)

2019-08-18

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - BNTU-BelAZ Mins Reg. (14.00)

2019-08-17

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - Korona Handball Kielce (18.00)

2019-08-16

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - SPR JKS Jarosław (10.00) / MKS Lublin - Mosonmagyarovari KCSE (18.00)

2019-08-15

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - HK Hodonin (18.00)

2019-08-14

Turniej w Hodoninie: MKS Lublin - MGA Fivers Wien (19:00)

2019-08-10

Turniej Kielce: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.- MKS Lublin (10:00)/ MKS Lublin- Galiczanka Lwów(16:00)

2019-08-09

Turniej Kielce: MKS Lublin- HC Gomel (14:00)/ Korona Handball Kielce- MKS Lublin (18:00)

2019-05-24

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-05-14

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:15)

2019-05-11

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 16:15)

2019-05-01

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2019-04-28

MKS Perła Lublin - Enera AZS Koszalin (godz. 18:00)

2019-04-23

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-04-17

EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2019-04-13

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-04-10

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2019-03-30

Energa AZS Koszalin - MKS Perła Lublin (godz. 13:00)

2019-03-27

Puchar Polski: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-03-15

MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 17:45)

2019-03-09

MKS Perła Lublin - KPR Jelenia Góra

2019-03-02

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2019-02-23

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-02-16

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2019-02-10

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2019-02-02

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2019-01-26

1/4 finału Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna w hali XXX LO w Lublinie (godz. 17:00)

2019-01-19

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 17)

2019-01-12

MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-12-21

Turniej w Koszalinie

2018-12-20

Turniej w Koszalinie

2018-11-17

E.S Besancon Feminin - MKS Perła Lublin (godz. 20:00)

2018-11-14

SPR Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-11-10

MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin (godz. 18:00)

2018-11-06

KPR Jelenia Góra - MKS Perła Lublin (godz. 18:30)

2018-11-04

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-24

MKS Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2018-10-20

MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2018-10-14

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-10-06

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin (godz. 17:00)

2018-09-19

UKS PCM Kościerzyna – MKS Perła Lublin

2018-09-16

MKS Perła Lublin – KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2018-09-12

EKS Start Elbląg- MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-09-09

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – SG BBM Bietigheim (godz. 19:00)

2018-09-08

Eliminacje Ligi Mistrzyń: MKS Perła Lublin – Jomi Salerno (godz. 19:00)

2018-09-01

MKS Perła Lublin – Arka Gdynia (godz. 18:00)

2018-08-24

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-23

Sparing: MKS Perła Lublin - HC Gomel (godz. 17)

2018-08-18

Turniej Budapeszt

2018-08-17

Turniej Budapeszt- FTC-Rail Cargo Hungaria- MKS Perła Lublin

2018-08-11

Turniej Elbląg

2018-08-10

Turniej Elbląg

2018-08-09

Sparing - MKS Perła Lublin- Start Elbląg

2018-05-18

MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 19:00)

2018-05-16

MKS Perla Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 19:00)

2018-05-13

FINAŁ CHALLENGE CUP - MKS Perła Lublin- Rocasa Gran Canaria (godz. 20:15)

2018-05-12

Finał Pucharu Polski - MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin (godz. 15:00)

2018-05-09

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-05-06

FINAŁ CHALLENGE CUP -ROCASA GRAN CANARIA - MKS Perła Lublin (godz. 13.00)

2018-05-02

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-04-29

KRAM Start Elbląg - MKS Perła Lublin

2018-04-25

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:45)

2018-04-22

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin (godz. 17:45)

2018-04-19

1/2 Pucharu Polski: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2018-04-15

1/2 Challenge Cup: MKS Perła Lublin - Ardesen GSK (godz. 18:00)

2018-04-11

1/2 Pucharu Polski- Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

2018-04-08

1/2 Challenge: Ardesen GSK - MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2018-04-04

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin

2018-03-29

MKS Perla Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin -GTPR Gdynia (godz. 18:00)

2018-03-14

MKS Perła Lublin - II Runda (1-5) (godz. 18:00)

2018-03-10

Metraco Zagłębie Lubin- MKS Perła Lublin

2018-03-07

MKS Perła Lublin- SPR Pogoń Szczecin (godz. 18:00)

2018-03-04

1/4 Challenge Cup: Rincon Fertilidad Malaga - MKS Perła Lublin (godz. 11:00)

2018-03-02

1/4 Challenge Cup: MKS Perła Lublin -Rincon Fertilidad Malaga (godz. 20:30)

2018-02-28

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-02-24

GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-02-17

MKS Perla Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2018-02-12

MKS Perła Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2018-02-10

MKS Perła Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 17:00)

2018-02-03

MKS Perła Lublin- KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2018-01-31

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2018-01-28

MKS Perła Lublin- ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-27

MKS Perła Lublin - ADA CJ Barros (godz. 18:00)

2018-01-23

1/8 Pucharu Polski SPR Sambor Tczew- MKS Perła Lublin

2018-01-20

MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 18:00)

2018-01-13

KPR Gminy Kobierzyce- MKS Perła Lublin

2018-01-06

MKS Perla Lublin- Korona Handball Kielce (godz. 18:00)

2017-12-21

Sparing: MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin

2017-11-13

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-12

MKS Perla Lublin- ZRK Kumanovo (Macedonia) (godz. 18:00)

2017-11-08

SPR Pogoń Szczecin - MKS Perła Lublin (godz. 18.15)

2017-10-31

MKS Perła Lublin- Vistal Gdynia (godz. 18;00)

2017-10-28

Energa AZS Koszalin- MKS Perła Lublin (godz. 17:00)

2017-10-21

UKS PCM Kościerzyna - MKS Perła Lublin (godz. 16:00)

2017-10-16

Kram Start Elbląg - MKS Perła Lublin (godz. 18:00)

2017-10-07

KPR Jelenia Góra - MKS PerłaLublin (godz. 19:15)

2017-09-20

MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2017-09-16

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin (godz. 18;00)

2017-09-13

MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce

2017-09-09

Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin (godz. 19;00)

2017-09-01

Sparing; MKS Lublin- MKS Olimpia- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 17:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-08-26

Turniej Elbląg- MKS Lublin - Vistal Gdynia (godz. 12:00)

2017-08-25

Turniej Elbląg- MKS Lublin- Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-08-20

Turniej Czechy

2017-08-19

Turniej Czechy

2017-08-18

Turniej Czechy

2017-08-17

Turniej Czechy

2017-08-16

Turniej Czechy

2017-05-17

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 14:15)

2017-05-07

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-05-03

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-04-29

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2017-04-26

MKS Selgros Lublin - Kram Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-04-23

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2017-04-12

MKS Selgros Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (godz. 18:00)

2017-04-08

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2017-04-01

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-03-25

AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 16:30)

2017-03-23

Kram Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (1/2 PP) (godz. 17:00)

2017-03-08

MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg (godz. 18:00)

2017-03-05

Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2017-02-25

MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18:00)

2017-02-21

1/4 Pucharu Polski Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2017-02-19

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (godz. 19:30)

2017-02-11

MKS Selgros Lublin - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 18:00)

2017-02-08

Korona Handball Kielce (Puchar Polski) (godz. 19:00)

2017-02-05

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2017-01-28

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2017-01-21

MKS Selgros Lublin - UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2017-01-14

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2017-01-07

MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 18:00)

2016-12-21

Turniej: AZS Łączpol Gdańsk - MKS Selgros Lublin (godz. 9:30)

2016-12-21

Turniej: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin (godz. 14:15)

2016-12-20

Turniej:MKS Selgros Lublin- KRAM Start Elbląg (godz. 10:00)

2016-12-20

Turniej: Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin (godz. 14:00)

2016-12-10

Sparing; MKS Selgros Lublin- MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz (godz. 13:00)

2016-11-19

MKS Selgros Lublin - HK Randers (godz. 18:00)

2016-11-16

MKS Selgros - Łączpol Gdańsk (godz. 18:00)

2016-11-12

HK Randers - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2016-11-08

Start Elbląg - MKS Selgros (godz. 17:00)

2016-11-05

MKS Selgros - Energa AZS (godz. 18:00)

2016-10-29

Pogoń Baltica - MKS Selgros (godz. 16;00)

2016-10-22

MKS Selgros - Metraco Zagłębie (godz. 18:00)

2016-10-15

KPR Gminy Kobierzyce - MKS Selgros (godz. 17;00)

2016-10-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 16:00)

2016-09-25

Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-21

Vistal Gdynia - MKS Selgros (godz. 18:00)

2016-09-17

PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-09-11

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-10

Turniej kwalifikacyjny Champions League w Lublijanie

2016-09-03

Olimpia-Beskid - MKS Selgros (godz. 16:00)

2016-08-21

Turniej w Elblągu: Energa AZS - MKS Selgros (godz. 14:15)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: KRAM Start - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-20

Turniej w Elblągu: Łączpol Gdańsk - MKS Selgros (godz. 18:15)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros (godz. 20:00)

2016-08-19

Turniej w Elblągu: Piotrcovia - MKS Selgros (godz. 14:00)

2016-08-14

MKS Selgros - Rostov Don (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Kisvarda (godz. 10:00)

2016-08-13

MKS Selgros - Juventa Michalovce (godz. 18:00)

2016-08-12

Wyjazd na turniej w Michalovcach

2016-08-11

Korona Handball Kielce - MKS Selgros (godz. 17:30)

2016-05-14

FINAŁ Play -off

2016-05-08

FINAŁ Play -off

2016-05-07

FINAŁ Play -off

2016-05-01

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-30

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/2 Play -off (godz. 17:00)

2016-04-17

PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR

2016-04-16

MKS Selgros Lublin- Vistal Gdynia PUCHAR POLSKI-FINAL FOUR (godz. 16;00)

2016-04-10

MKS Selgros Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2016-04-02

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin (godz. 15.30)

2016-03-30

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg 1/4 Pucharu Polski (godz. 18:00)

2016-03-24

EKS Start Elbląg- MKS Selgros Lublin 1/4 Pucharu Polski (godz. 17:00)

2016-03-02

UKS PCM Kościerzyna - MKS Selgros Lublin

2016-02-27

MKS Selgros Lublin- AZS Łączpol AWFiS Gdańsk (godz. 17:30)

2016-02-24

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Selgros Lublin

2016-02-20

Piotrcovia - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-02-13

MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin (godz. 18:00)

2016-02-07

KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin

2016-02-03

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (PP)

2016-01-31

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 19;30)

2016-01-24

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 17:00)

2016-01-20

MKS Selgros Lublin - KPR Ruch Chorzów (godz. 18:00)

2016-01-17

PUCHAR POLSKI

2016-01-16

MKS Selgros Lublin - Vipers Kristiansand (godz. 18:00)

2016-01-13

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18:00)

2016-01-09

Vipers Kristiansand - MKS Selgros Lublin

2016-01-06

EKS Start Elbląg - MKS Selgros Lublin (godz. 20:00)

2015-11-20

Buducnost - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-11-17

MKS Selgros Lublin- UKS PCM Kościerzyna (godz. 18:00)

2015-11-13

MKS Selgros Lublin - CSM Bucuresti (godz. 18.00)

2015-11-09

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - MKS Selgros Lublin

2015-11-06

IK Sävehof - MKS Selgros Lublin (godz. 19:00)

2015-11-03

MKS Selgros Lublin- MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 18:00)

2015-10-30

MKS Selgros Lublin - IK Sävehof (godz. 18.00)

2015-10-27

Energa AZS Koszalin- MKS Selgros Lublin

2015-10-23

MKS Selgros Lublin - Buducnost (godz. 18:00)

2015-10-20

MKS Selgros Lublin- KGHM Zagłębie Lubin (godz. 18.00)

2015-10-16

CSM Bucurest - MKS Selgros Lublin (godz. 18:00)

2015-09-30

Pogoń Baltica Szczecin- MKS Selgros Lublin

2015-09-26

MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra (godz. 18:00)

2015-09-23

KPR Ruch Chorzów- MKS Selgros Lublin

2015-09-13

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin (godz. 14:30)

2015-09-05

MKS Selgros Lublin - EKS Start Elbląg (godz. 18:00)

2015-08-28

Sparing MKS Selgros Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. (godz. 10:30, 17:)

2015-08-27

Sparing MKS Selgros Lublin - Olimpia Beskid- Nwy Sącz (godz. 10:30 , 17)

2015-05-16

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -Puchar Polski (godz. 18.30)

2015-05-10

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin- FINAŁ (godz. 15:00)

2015-05-09

Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin -FINAŁ (godz. 20:00)

2015-05-02

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia -FINAŁ (godz. 18.00)

2015-04-27

Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

2015-04-22

MKS Selgros Lublin -Pogoń Baltica Szczecin (godz. 18.00)

2015-04-01

KPR Jelenia Góra - MKS Selgros Lublin (godz. 18.00)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia (godz. 18;00)

0000-00-00

KPR Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin (Puchar Polski)

0000-00-00

MKS Selgros Lublin -

0000-00-00

Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin

0000-00-00

Turniej Czechy

0000-00-00

Turniej Budapeszt

Facebook

Instagram

MKS FunFloor Lublin

Na instagramie

Zobacz profil

Strefa kibica

sprawdź!

Konkurs dla szkół

sprawdź!

-