LublinLubelskieFunFloorSkottsbergORLEN SUPERLIGA

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Wyniki

KGHM MKS Zagłębie Lubin

KGHM MKS Zagłębie Lubin
25-25
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 22 maja 2024

Godzina: 20:00

Miejscowość: Lubin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
22-22
KPR Gminy Kobierzyce

KPR Gminy Kobierzyce

Data: 14 maja 2024

Godzina: 20:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

KGHM MKS Zagłębie Lubin
29-18
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 05 maja 2024

Godzina: 14:15

Miejscowość: Kalisz

Młyny Stoisław Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin
20-28
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 03 maja 2024

Godzina: 17:00

Miejscowość: Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin
21-27
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 01 maja 2024

Godzina: 15:00

Miejscowość: Koszalin

MKS PR URBIS Gniezno

MKS PR URBIS Gniezno
19-32
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 27 kwietnia 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Gniezno

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
30-27
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

Data: 24 kwietnia 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Lublin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
23-27
KGHM MKS Zagłębie Lubin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Data: 21 kwietnia 2024

Godzina: 15:00

Miejscowość: Lublin

KPR Gminy Kobierzyce

KPR Gminy Kobierzyce
29-21
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 27 marca 2024

Godzina: 20:30

Miejscowość: Kobierzyce

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
35-23
Młyny Stoisław Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin

Data: 23 marca 2024

Godzina: 16:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
37-31
MKS PR URBIS Gniezno

MKS PR URBIS Gniezno

Data: 19 marca 2024

Godzina: 18:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
22-34
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 13 marca 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Piotrków Trybunalski

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
20-31
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 10 marca 2024

Godzina: 16:00

Miejscowość: Piotrków Trybunalski

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
41-20
EKS Start Elbląg

EKS Start Elbląg

Data: 25 lutego 2024

Godzina: 15:00

Miejscowość: Lublin

KPR Gminy Kobierzyce

KPR Gminy Kobierzyce
30-26
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 21 lutego 2024

Godzina: 21:00

Miejscowość: Kobierzyce

Neptunes Nantes

Neptunes Nantes
39-25
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 18 lutego 2024

Godzina: 16:00

Miejscowość: Nantes

KGHM MKS Zagłębie Lubin

KGHM MKS Zagłębie Lubin
27-27
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 14 lutego 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Lubin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
26-29
CS Gloria 2018 BN

CS Gloria 2018 BN

Data: 10 lutego 2024

Godzina: 20:00

Miejscowość: Lublin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
36-23
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

Data: 06 lutego 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Lublin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
34-32
HSG Bensheim/Auerbach

HSG Bensheim/Auerbach

Data: 03 lutego 2024

Godzina: 16:00

Miejscowość: Lublin

Młyny Stoisław Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin
25-20
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 28 stycznia 2024

Godzina: 16:00

Miejscowość: Koszalin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
26-26
MKS PR URBIS Gniezno

MKS PR URBIS Gniezno

Data: 24 stycznia 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Lublin

HSG Bensheim/Auerbach

HSG Bensheim/Auerbach
35-29
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 20 stycznia 2024

Godzina: 16:00

Miejscowość: Elsenfeld

Handball JKS Jarosław

Handball JKS Jarosław
22-23
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 16 stycznia 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Jarosław

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
29-34
Neptunes Nantes

Neptunes Nantes

Data: 13 stycznia 2024

Godzina: 16:00

Miejscowość: Lublin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
38-26
AWS Energa Szczypiorno Kalisz

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

Data: 10 stycznia 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Lublin

CS Gloria 2018 BN

CS Gloria 2018 BN
26-23
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 06 stycznia 2024

Godzina: 14:00

Miejscowość: Bistrita

Galiczanka Lwów

Galiczanka Lwów
20-31
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 03 stycznia 2024

Godzina: 18:00

Miejscowość: Łańcut

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
44-24
ZORK Jagodina

ZORK Jagodina

Data: 19 listopada 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

ZORK Jagodina

ZORK Jagodina
20-36
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 11 listopada 2023

Godzina: 19:00

Miejsce: Jagodina

Miejscowość: Jagodina

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
28-23
KPR Gminy Kobierzyce

KPR Gminy Kobierzyce

Data: 07 listopada 2023

Godzina: 17:30

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
24-27
KGHM MKS Zagłębie Lubin

KGHM MKS Zagłębie Lubin

Data: 31 października 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
28-34
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 20 października 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Piotrków Trybunalski

Miejscowość: Piotrków Trybunalski

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
32-19
Młyny Stoisław Koszalin

Młyny Stoisław Koszalin

Data: 07 października 2023

Godzina: 15:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

EKS Start Elbląg

EKS Start Elbląg
19-31
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 04 października 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Elbląg

Miejscowość: Elbląg

MKS PR URBIS Gniezno

MKS PR URBIS Gniezno
25-30
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 30 września 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Gniezno

Miejscowość: Gniezno

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
35-16
Handball JKS Jarosław

Handball JKS Jarosław

Data: 24 września 2023

Godzina: 16:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

AWS Energa Szczypiorno Kalisz

AWS Energa Szczypiorno Kalisz
18-34
MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin

Data: 17 września 2023

Godzina: 16:00

Miejsce: Kalisz

Miejscowość: Kalisz

MKS FunFloor Lublin

MKS FunFloor Lublin
37-25
Galiczanka Lwów

Galiczanka Lwów

Data: 12 września 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Hala Globus

Miejscowość: Lublin

LW Bogdanka S.A.
Centro-chem
Domatiq
Pol-Mak
MAXIPROFIT
Old Town
PLEXILED
CosmoEye
MUSI
Eleclerc
TNGS Nieruchomości
Mini-Mas
Dyskonty odzieżowe
Centrofarb
Toscanizzazione
LOTTO
Grupa Ochrony Biznesu
Forte plus
FARBUD
ACERO PARAPETY
MOJO KUCHNIA I PRZYJACIELE
METEOR
PROMOTEC
WODA BYSTRA
Marynka
Insider - drukarnia wielkoformatowa
Cukiernia Sowa
Willa Win
Restauracja Za Kulisami
Hurtownia Owoców i warzyw WIGANT
Endorfina Platinium
Ortosport
AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH WINCENTEGO POLA
REKLAMA SYRTÓW
MODART OUTDOOR
EM TAXI
C2C
Lubelskie Centrum Konferencyjne
Virtual Quest
MPK Lublin
Fundacja Rozwoju KUL
Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
Fabryka Blasku
Galeria Olimp
Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
RCKIK Lublin
IBIF.PL
Radio Eska
DZIENNIK WSCHODNI
Polskie Radio Lublin