LublinLubelskieFunFloorORLEN SUPERLIGA

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

LUBLIN TO SPORT!

Jedną z pereł w sportowej koronie naszego miasta jest klub 22-krotnych mistrzyń Polski w piłce ręcznej. MKS BUSINESS FAMILY zrzesza przedsiębiorców, którzy rozumieją strategię budowania marki poprzez emocje, sport, tradycję i społeczną odpowiedzialność.

DOŁĄCZ DO NAS!

wwmbs

- Mamy świetne, bieżące relacje ze wszystkimi Sponsorami i Partnerami naszego Klubu. Możemy poszczycić się efektowną strukturą sponsorską i niebanalnym klimatem na płaszczyźnie biznesowej pomiędzy naszymi firmami, które nas wspierają - zapewnia Prezes Zarządu MKS Lublin S.A., Tomasz Lewtak.

- MKS BUSINESS FAMILYto struktura sponsorska oparta na modelu networkingowym. Ma ona na celu zacieśnienie naszych relacji i zapewnienie sponsorom poczucia bycia ósmym zawodnikiem na parkiecie. Jesteśmy w stałym kontakcie i staram się na bieżąco przedstawiać im aspekty działania Klubu i pierwszego zespołu. Myślę, że szczerość w relacjach oraz, jak dalece to możliwe i pożądane, wdrażanie w kwestie wewnętrzne MKS teraz owocuje. Oprócz „klasycznego” sponsoringu staramy się działać dwutorowo i tam, gdzie to możliwe, nieco zmieniać model bieżącej współpracy tak, aby nasi Sponsorzy mieli maksimum korzyści, również poza wizerunkowych. Współpracujemy z firmami z wielu branż. Warto skorzystać z Ich jakościowych usług. Każdy z nich ma dla nas otwarte drzwi, dlatego jeśli pojawia do Nich się jakaś propozycja biznesowa to, z przyjemnością umówię spotkanie, zapoznam i pomogę w zbudowaniu relacji biznesowych - dodaje Prezes naszego Klubu.

wwmbstl

wwmbs1

Rodzina MKS BUSINESS FAMILY stale się powiększa. Nasi Partnerzy są zadowoleni z tej współpracy i dostrzegają wynikające z niej obustronne korzyści.

– Zaangażowanie lokalnych firm w sport jest krytycznie istotne. Głównym finansowym motorem napędowym klubów sportowych w Polsce są Spółki Skarbu Państwa i samorządy. Bardzo ważnym uzupełnieniem tego budżetu są jednak sponsorzy prywatni. To także jednoczy nas, przedsiębiorców. Daje szansę na wymianę doświadczeń, rozwijanie naszych biznesów i nowe kontakty. To z kolei przekłada się na większe zaangażowanie i rozszerzenie wsparcia klubów sportowych w Lublinie tak, jak to było w naszym przypadku. Sponsoring jest świadczeniem dwustronnym. Wszyscy kochamy sport i chcemy go wspierać. Oczywiste jednak jest to, że musimy mieć z czego zapewnić to wsparcie. Te relacje biznesowe, które nawiązujemy w ramach MKS Business Family są szalenie istotne. Podpisaliśmy umowy z firmami współuczestniczącymi w tym przedsięwzięciu. Dzięki naszemu uczestnictwu w tym projekcie rozwijamy nasz biznes, a to powoduje, że możemy i chcemy sukcesywnie zwiększać nasze zaangażowanie finansowe w działalność klubu - przyznaje Jarosław Bielecki, właściciel firmy Domatiq.

765cade5-9020-4997-8a2b-dfe6b21466d7

- Zaangażowanie lokalnego biznesu w rozwój sportu w Lublinie jest kluczowe i przynosi liczne korzyści zarówno dla społeczności sportowej, jak i samych przedsiębiorców. Wsparcie sponsorów jest niezbędne do utrzymania wysokiego poziomu sportowego oraz realizacji długoterminowych planów rozwoju. Udział w projekcie MKS Business Family to stworzenie okazji do współpracy i networkingu między przedsiębiorcami. Sponsorowane wydarzenia sportowe mogą stać się platformą do nawiązywania relacji biznesowych i budowania partnerstw. Wsparcie lubelskiego sportu daje możliwość zwiększenia zaufania klientów i wzmacnia markę firmy jako odpowiedzialnego członka społeczności – mówi natomiast Marcin Smyk, Prokurent Towarzystwa Inwestycyjnego „Elektrownia – Wschód” S.A.

tiew1

DOŁĄCZ DO GRONA PARTNERÓW

Jeśli chcesz być częścią grona partnerów MKS-u FunFloor Lublin, skontaktuj się z nami:

Kinga Achruk

Manager ds. Sponsoringu