LublinLubelskieFunFloorSkottsbergORLEN SUPERLIGA

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Akcje społeczne

ZAPROŚ MKS

Piłkarki MKS z wizytą u Ciebie? Tak, to możliwe!

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zawodniczki MKS odwiedziły kilkanaście szkół, wzięły również udział w wielu akcjach charytatywnych i społecznych. Wierzymy, że spotkanie z dziećmi są jednym z elementów propagowania sportu i pozytywnych wzorców wśród młodzieży. Dzięki akcji "Zaproś MKS" każdy ma możliwość goszczenia zawodniczek i trenerów MKS w szkole, ośrodku szkolno-wychowawczego, bądź innej placówce (szpitale, hospicja). Jesteśmy również otwarci na wszelkie inicjatywy społeczne i charytatywne. Relacja i zdjęcia z każdej naszej wizyty zamieszczane będą na oficjalnej stronie klubowej. Szczegóły spotkania uzgadniamy po wcześniejszym kontakcie e-mailowym: kontakt@mks.lublin.pl

 

GRAMY Z MAŁYM KSIĘCIEM

MKS związany jest umową o stałej współpracy z lubelskim Hospicjum imienia Małego Księcia. Nasza współpraca obejmuje zbiórkę plastikowych nakrętek po napojach na meczach naszego zespołu. Dochód z ich sprzedaży pozwala spełniać marzenia małych podopiecznych placówki. MKS zobowiązał się także do promowania akcji przekazywania 1% podatku na rzecz Hospicjum. Jak zapewnia Ojciec Filip, założyciel i prezes Hospicjum, wezmą też udział w oficjalnej kampanii reklamowej akcji, która będzie obecna we wszystkich mediach. Zawodniczki będą brały udział w spotkaniach z podopiecznymi Hospicjum, a pacjenci lubelskiej placówki regularnie będą dopingować nasze dziewczyny z trybun hali Globus.

 

DIABECIAKI SĄ WŚRÓD NAS

Co roku wraz z Stowarzyszeniem Wesoły Diabetyk organizujemy prozdrowotną akcję "Diabeciaki są wśród nas". Za każdym razem odbywa się ona w styczniu, w hali Globus przed jednym z meczów ligowych, a polega na przeprowadzeniu darmowych badań poziomu cukru oraz badaniu ciśnienia krwi.

Akcja ta ma na celu promocję zdrowego stylu życia i zwiększanie świadomości na temat cukrzycy. W roku 2017 została zorganizowana we współpracy ze wspomnianym Stowarzyszeniem , radiem Eska oraz partnerem klubu, producentem wody Bystra. Patronat honorowy objął Krzysztof Żuk, prezydent miasta Lublin.

Badali się nie tylko wszyscy chętni kibice, ale też zawodniczki i sztab szkoleniowy naszego klubu.

 

GEN SZCZYPIORNIAKA DLA PRZEDSZKOLAKA

Do akcji można zgłosić się dwojako; drogą mailową pisząc do nas na adres info@mks.lublin.pl lub dzwoniąc na nasz stacjonarny numer 604-288-907 Na czym dokładnie polega zabawa? Przyjmujemy zaproszenia od placówek przedszkolnych znajdujących się na terenie województwa lubelskiego.

Po odebraniu zaproszenia, umawiamy się na termin, w którym nasze zawodniczki odwiedzą dane przedszkole. Na miejscu odpowiedzą na pytania maluchów, wezmą udział w zabawach z nimi, będą także rozdawać autografy, wręczać klubowe pamiątki i pozować do wspólnych zdjęć. Przedszkolaki po takiej wizycie będą miały możliwość wprowadzania naszych zawodniczek na parkiet podczas meczu rozgrywanego w hali Globus, co z pewnością będzie dla nich niemałym przeżyciem.

 

CAŁA SZKOŁA KIBICUJE MISTRZYNIOM

Konkurs dedykowany jest dla szkół, które aktywnie będą wspierać zespół mistrzyń Polski podczas meczów w hali Globus. Pierwszym krokiem do wzięcia w nim udziału jest zgłoszenie szkolnej grupy na nasz mecz. Ponadto należy wykonać figurkę maskotki MKS oraz aktywnie brać udział w konkursach wiedzy zamieszczanych na naszej stronie po każdym domowym meczu. Poniżej, w zakładce DO POBRANIA znajdują się formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

 

ODBLASKI RATUJĄ ŻYCIE

Wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie od lat współorganizujemy akcję Odblaski Ratują Życie - Bądź Widoczny, Bądź Bezpieczny, mającą na celu uświadamianie, jakie niebezpieczeństwa spotykają pieszych na drodze. W 2017 roku nagraliśmy klip promujący tę inicjatywę ze znanym kabaretem Ani Mru Mru. TUTAJ można obejrzeć spot.

LW Bogdanka S.A.
Centro-chem
Domatiq
Pol-Mak
MAXIPROFIT
Old Town
PLEXILED
CosmoEye
MUSI
Eleclerc
TNGS Nieruchomości
Mini-Mas
Dyskonty odzieżowe
Centrofarb
Toscanizzazione
LOTTO
Grupa Ochrony Biznesu
Forte plus
FARBUD
ACERO PARAPETY
MOJO KUCHNIA I PRZYJACIELE
METEOR
PROMOTEC
WODA BYSTRA
Marynka
Insider - drukarnia wielkoformatowa
Cukiernia Sowa
Willa Win
Restauracja Za Kulisami
Hurtownia Owoców i warzyw WIGANT
Endorfina Platinium
Ortosport
AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH WINCENTEGO POLA
REKLAMA SYRTÓW
MODART OUTDOOR
EM TAXI
C2C
Lubelskie Centrum Konferencyjne
Virtual Quest
MPK Lublin
Fundacja Rozwoju KUL
Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
Fabryka Blasku
Galeria Olimp
Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
RCKIK Lublin
IBIF.PL
Radio Eska
DZIENNIK WSCHODNI
Polskie Radio Lublin